به گزارش خبر گزاری برنا از تهران ، جلسه بررسی مشکلات شهر جوادآباد عصر شنبه 15 آبان 95 با حضور حجت الاسلام حسین رضا پور امام جمعه بخش جوادآباد، محمدرضا یوسفی فرماندار و رضا کارخانه معاون عمرانی، مجتبی بوربور معاون برنامه ریزی و فرامرز تاجیک معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان ورامین، محمد حیدری بخشدار و محمد خانی شهردار و اعضای شورای شهر جوادآباد به همراه جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان ورامین در مسجد امام حسین(ع) شهر جوادآباد برگزار شد.

شهردار جوادآباد در این جلسه تسریع در تعریض جاده ورامین – جوادآباد را نیاز ضروری گسترش و توسعه شهر دانست و گفت: تسریع در دستور وزیر راه و شهرسازی در خصوص شروع عملیات اجرایی جاده آنتنی قم - گرمسار به جوادآباد نیز از اموری است که باعث رشد و ترقی شهر خواهد شد.

محمد خانی ادامه داد: انجام روکش آسفالت بلوار امام خمینی(از میدان جهاد تا سه راهی امامزاده عون) توسط اداره راه و شهرسازی با مبلغی حدود 500 تا 700 میلیون تومان می تواند کمک خوبی به شهر جوادآباد باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش، استقرار پلیس راهنمایی و رانندگی(راهور) در شهر جوادآباد را با توجه به مساعدت شهرداری در خصوص پیشنهاد تحویل زمین به متراژ حدود یکهزار متر مربع خواهان شد.

شهردار جوادآباد ادامه داد: سوله مدیریت بحران این شهر نیز با توجه به پیگیری های فرماندار و دستور آقای ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران مصوب شده ولی تاکنون بودجه 500 میلیون تومانی تخصیص نیافته است.

وی با توجه به گستردگی بخش جوادآباد، بر لزوم ایجاد حداقل دو ایستگاه آتش نشانی در محدوده بخش، طبق نظریه کارشناسی تأکید کرد و آن را امری اجتناب ناپذیر دانست.

خانی در پایان، تکمیل مزار شهدای گمنام شهر و بخش جوادآباد را به پاس حرمت خون شهیدان از جمله وظایف اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر دانست و افزود: هر کاری برای شهدا و خانواده آنها انجام شود، کم است و باید بیشتر از این یاد و خاطره ایثارگران و خانواده معظم آنها گرامی داشته شود.