به گزارش خبر گزاری برنا  از تهران در پی تودیع دکتر ضرغام سرپرست فرمانداری شهرستان قدس داوری مشاور وی در پیامی  اظهار کرد، به همه دوستان و همکاران گرامی و ورزش کاران و مردم شهیدپرور شهرستان قدس على الخصوص اهالى محترم شهرک دانش اردت خاصی دارم،             

وی افزود، خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما عزیزان سپری کنم ، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی ،اخلاقی ،علمی و فنی شما سروران محترم نصیب اینجانب شده است .هر چند سلام سر آغاز دردناک خداحافظی است. ولی بگذارید این خداحافظی به امید درپیش بودن سلامی نو باشد.

داوری همچنین گفت، اکنون که قرعه برای خدمت در سنگری دیگر برای اینجانب فراهم گردیده است ، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری ، لطف و همدلی کلیه شمادوستان عزیزی که از آشنایی باهاتون به خود می بالم و همواره یاریگر اینجانب بوده اید سپاسگزاری می نمایم .

وی با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است  ضمن عرض سپاس و قدر دانی از الطاف شما از خداوند متعال نعمات بی کران و استمداد و وپشتیبانی برای شما عزیزان آرزومندم . با توجه به استعفااینجانب از تاریخ 15/8/1395 در خدمت شما عزیزان نخواهم بود.

داوری در پایان افزود، کلیه دوستان و همکاران صمیمی ام وهمچنین مردم فهمیم و دوست داشتنى را به خدا می سپارم و صمیمانه درخواستارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایید .

در سایه عنایات امام عصر (عج)، برای همگی آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان را دارم .

باتقدیم احترام / حسین داورى