به گزارشخبر گزاری برنا از تهران، جلسه بررسی مشکلات شهر جوادآباد عصر شنبه 15 آبان 95 با حضور حجت الاسلام حسین رضا پور امام جمعه بخش جوادآباد، محمدرضا یوسفی فرماندار و رضا کارخانه معاون عمرانی، مجتبی بوربور معاون برنامه ریزی و فرامرز تاجیک معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان ورامین، محمد حیدری بخشدار و محمد خانی شهردار و اعضای شورای شهر جوادآباد به همراه جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان ورامین در مسجد امام حسین(ع) شهر جوادآباد برگزار شد.

محسن ظفر رئیس شورای اسلامی شهر جوادآباد در این جلسه اظهار داشت: جوادآباد شهر مهم و استراتژیکی در وسیع ترین بخش استان تهران است که نیازمند توجه جدی و بیشتر مسئولان فرادستی شهرستانی و استانی است.

وی در ادامه سخنانش خواستار پیگیری سریع تر احداث پست 63 کیلو وات شهر جوادآباد به دلیل مشکل ضعف ولتاژ در شهر و بخش شد و افزود: حل این مشکل باعث می شود تا خسارات وارده به شهروندان که ناشی از افت ولتاژ برق است، جبران شود.

رئیس شورای اسلامی شهر جوادآباد در بخش دیگری از سخنانش خطاب به فرماندار شهرستان، تکمیل درمانگاه شهر جوادآباد را خواستار شد و پیگیری بیمه سلامت شهروندان این شهر را گامی مهم در ارتقای سلامت جسمی و روحی مردم دانست.

وی با درخواست پیگیری بیمه کشاورزان زحمتکش شهر و بخش جوادآباد، اضافه کرد: تخصیص حق آبه بیشتر کشاورزی شهر و بخش جوادآباد نیز می تواند روند توسعه ای منطقه را سرعت ببخشد و نقش مهمی در پویایی اقتصاد معیشتی مردم ایفا کند.

ظفر در بخش دیگری از سخنانش خواستار استقرار ادارات ثبت اسناد، ثبت احوال و کمیته امداد امام خمینی(ره) در این شهر شد و به بیان مشکل مجتمع 760 واحدی مسکن مهر جوادآباد و بدهی بیش از 300 میلیون تومانی این پروژه به شهرداری پرداخت.

رئیس شورای اسلامی شهر جوادآباد، پیگیری رفع مشکل تلفن شهرک امام علی(ع) را نیز از خواسته های شهروندان عنوان کرد و افزود: تسریع در تکمیل زیرگذر طغان و امام زاده هادی(ع) و رفع مشکلات انجام آن از قبیل مشکل کابل مخابرات(فیبر نوری) و جابجایی تیرهای برق نیز از خواسته های مردم است.