به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد،محمدرضا مرکزی رئیس هیأت جودو شهرستان سرخس اظهار کرد:مسابقات جودو قهرمانی ناشنوایان کشور با حضور چهره‌های شاخص این رشته به میزبانی هیأت قم برگزار شد.

وی تصریح کرد:با توجه به اینکه تیم ملی جودو ناشنوایان باید به زودی در مسابقات برون‌ مرزی سال آینده میلادی به میدان برود،این پیکارها در حقیقت جنبه انتخابی تیم ملی جودو ناشنوایان را دارد و به میزبانی سالن ورزشی شهید محمود رضائیان قم انجام رسید.

محسن کاوه رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرخس نیز با اشاره به مشخص شدن میزبان مسابقات برون‌مرزی که قرار است تیم جودو ناشنوایان کشورمان به آن اعزام شود،افزود: بیست و سومین دوره المپیک تابستانی ۲۰۱۷ به میزبانی کشور ترکیه پیش‌روی جودوکاران ناشنوا و پرتوان کشورمان قرار دارد.

وی یاد آور شد:بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده مسابقات جودو قهرمانی ناشنوایان کشور در حالی به میزبانی قم برگزار شد که در این مسابقات جودوکاران از حدود ۱۲ استان کشور برای به دست آوردن مقام‌های اول تا سوم،نشان‌های طلا،نقره، برنز و راهیابی به تیم ملی با یکدیگر به رقابت کردند.که در نهایت آقایان مسعود و مصطفی سفیدی از جودو کاران با استعداد شهرستان و استان موفق به کسب مقام قهرمانی در ۶۰- و ۷۳- کیلو عضویت در تیم ملی شدند.

کاوه یاد آور شد: تیم خراسان رضوی نیز توانست با درخشش جودوکاران سرخس به مقام اول تیمی در کشور دست پیدا کند.

وی ادامه داد:دراین مسابقات مربی تیم ملی جودو ناشنوایان کشور محمدرضا لویی‌ مقدم از نزدیک با حضور در سالن برگزاری مسابقات،رقابت جودوکاران را زیر نظر داشت.