به گزارش خبرگزاری برنا از فامنین،  فرماندار فامنین در مراسم افتتاح بلوک زایمانی بیمارستان امام حسن(ع) فامنین، دولت یازدهم را دولتی اخلاقمدار دانست و اظهار کرد: دولت مسیر خدمت را با بهره‎گیری از مشارکت مردم دنبال می‎کند.

وی با بیان اینکه همه هم باید صادقانه برای دفاع از حق تلاش کنند، به اقدامات دولت در طرح تحول سلامت برای کاهش پرداختی از جیب مردم اشاره کرد و افزود: دولت تدبیر و امید این موضوع را تحقق بخشید به طوری که در حال حاضر مردم در مورد مسائل بهداشتی و درمانی آرامش دارند.

فرماندار شهرستان فامنین ارتقای بیمارستان شهرستان را یک اولویت دانست و افزود: برای خروج بیمارستان از حالت درمان بستر تلاش می‌شود.

این مسؤول با اشاره به روند کاهش شکایت‎ها از مجموعه بهداشت و درمان شهرستان در ماه‎های اخیر افزود: بهبود وضعیت شهرستان محروم فامنین نیازمند تلاش جمعی و پرهیز از نگاه شعاری است.

پورمجاهد خدمت صادقانه به مردم را موجب ایجاد نشاط در جامعه دانست و با بیان اینکه همه باید برای ترویج این روحیه در جامعه تلاش کنند، خواستار توجه به این مهم شد.

وی در پایان سخنانش بهسازی مراکز بهداشتی و تعیین تکلیف درمانگاه، استفاده از مشارکت خیرین و اتمام پروژه‎های نیمه تمام از دیگر موضوعاتی دانست که باید جدی گرفته شود.