به گزارش خبر گزاری برنا از تهران، خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات با حضور در غرفه برنا ضمن تشکر از زحمات خبر گزاری برنا رسانه نسل جوان اظهار داشت،  همه مسئولان باید با توجه به صحبت های جوانان، از ظرفیت آنان در مسیر رشد و توسعه  استفاده کنند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جوانان  گفت: ایشان ثروت واقعی یک کشور را نیروی انسانی به ویژه جوانان هوشمند می دانند که باید از نسل جوان در توسعه کشور و استان استفاده بهینه شود.

خانمحمدی تاکید کرد، دولت یازدهم و شخص ریاست جمهوری به ظرفیت های عظیم جوانان اعتقاد و باور دارند زیرا هر گاه که جوانان به صحنه آمدند موفق بوده اند و این نسل عقبه مهمی از نظر کمی و کیفی دارد.

وی در خصوص محور شمشک - دیزین که هر ساله  پذیرای اسکی بازان داخلی و خارجی می باشد گفت، سعی کردیم با تمام قوا و استفاده از ماشین آلات و نیرو های تخصصی مسیر شمشک - دیزین  فعال باشد تا علاقمندان از پرداختن به ورزش اسکی لذت ببرند و بازار فعالیت این مجموعه فعال تر گردد.

فرماندار شهرستان شمیرانات، با بیان اینکه دیزین بزرگترین پیست اسکی ایران است که در  گذشته ورزشکاران برای رسیدن به این پیست بیشتر از جاده چالوس استفاده می‌کردند اما با توجه به بازگشایی مسیر شمشک به دیزین  جهت رفاه حال ورزشکاران، باوجود تحمل هزینه های بسیار این مسیر همچنان مثل سال گذشته باز می باشد.