به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، هادی قاسم‌پور امروز اظهار کرد: در دومین دوره ایده‌پروری و ارایه طرح‌های نوآورانه درون سازمانی "جایزه سلمان فارسی" 20 طرح نوآورانه از 100 طرح به مرحله نهایی راه یافتند.

وی با اشاره به اینکه دوره فوق با اولویت حل مسایل سازمانی و با تاکید بیشتر بر آر. اف پی‌های دریافتی از سازمان‌های مختلف برگزار می‌گردد؛ گفت: با توجه به پیشتاز بودن شهرداری مشهد در حمایت و بهره‌برداری از طرح‌های خلاقانه و نوآورانه و همچنین وجود کارکنان جوان خلاق، نوآور و توانمند می‌تواند در این دوره سازمان فعالی باشد.

مشاور شهردار در امور جوانان تصریح کرد: آشنایی و ترغیب جوانان و کارکنان شهر نسبت به انجام نوآوری‌های شهری، آشنایی با نحوه‌ی برخورد نوآوران با مسایل شهری و راهنمایی نوآوران در خصوص فرآیند حل مسایل به شیوه‌ای نوآورانه از اهداف دومین دوره ایده‌پروری و ارایه طرح‌های نوآورانه درون سازمانی با عنوان"جایزه سلمان فارسی" می‌باشد.

قاسم‌پور به حضور تیم‌ها در کارگاه آموزش بوم نوآوری سازمانی اشاره کرد و افزود: همچنین در اردوی دو روزه امروز و فردا، 20 تیم پذیرفته شده در دور میزها مستقر شده و به کمک منتورها ایده خود را تکمیل می‌نمایند.

وی بیان کرد: در مراسم اختتامیه دومین دوره ایده‌پروری با عنوان "جایزه سلمان فارسی" که روز پنج‌شنبه 20 آبان ماه ساعت 8 الی 13 در فرهنگسرای کودک و آینده واقع در بوستان کوهسنگی برگزار می‌گردد؛ علاوه بر ارایه طرح‌های نوآورانه شهری توسط ایده‌پردازان، مدیران شهری نیز به داوری طرح‌ها می‌پردازند.

قاسم‌پور در پایان خاطرنشان کرد: به شرکت‌کنندگان گواهی حضور و به سه تیم برتر به ترتیب 30، 20 و 10 میلیون ریال اهدا می‌شود.