به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، هوشنگ ولی پور با اعلام این خبر اظهار کرد:این جشنواره در سراسر استان ها به دستور معاونت همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود و به همین منظور ستاد آن در خراسان رضوی بعد از تشکیل آغاز به کار کرد.

وی افزود:رئیس ستاد این جشنواره مدیر کل ورزش و جوانان استان،دبیر آن معاون توسعه امور ورزش و معاون اجرایی آن مجید مشتاق عشق رئیس پایگاه قهرمانی است،همچنین روسای گروه همگانی و قهرمانی استان،رئیس هیأت همگانی و معاون توسعه بانوان عضو این ستاد می باشند که بعد از صدور ابلاغ اقدامات اولیه مربوط به این جشنواره را انجام خواهند داد.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با اشاره به درخواست تامین اعتبار از دفتر کل استعدادیبای کشور در رابطه با خرید دستگاه سنجش افزود:بزودی کارگاه تخصصی استعدادیابی برای کارشناسان هیأت های ورزشی استان برگزار خواهد شد و همچنین جلساتی را در این رابطه با روسای شهرستان ها برگزار خواهیم کرد و امیدواریم به نحو احسن در استان این برنامه اجرا شود.

ولی پور در پایان تاکید کرد:این مراسم با حضور خانواده علاقمندان به استعدادیبای در استان برگزار خواهد شد و همچنین فراخوان عمومی آن بزودی اعلام می شود.