به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان قزوین در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار برنا درباره مجمع انتخاباتی هیات کشتی قزوین اظهارکرد: در این مجمع کاندیداها ضمن احترام به یکدیگر رقابت سالمی با هم داشتند و اهالی کشتی قزوین هم نشان دادند که بهتر از هرکسی مسائل ورزش علی الخصوص کشتی را درک می کنند.

مشهدی آقایی با رد مهندسی انتخابات که از سوی برخی مطرح شده بود ابرازکرد: در ورزش مهندسی انتخابات نداریم و هرکسی که شایسته باشد در این مسند قرار می گیرد کمااینکه تبریک آقای قدمی به آقای حیدری و اقرار به اینکه در کشتی شاگرد ایشان بوده است دلیلی براین مدعاست.

وی که خود از گوش شکسته های کشتی قزوین و کشور محسوب می شود ادامه داد: ورزش کشتی افرادی از جنس خود کشتی می خواهد که انتخابات امروز و نتایج آن نوید روزهای خوبی را برای ورزش اول کشور در قزوین می دهد که امیدواریم با اتحاد و همدلی جامعه کشتی شاهد روزهای خوبی برای این رشته در قزوین باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین با اشاره به جایگاه بزرگ کشتی در جامعه خاطرنشان کرد: کشتی به عنوان ورزش اول کشور مصداقی از مرام پهلوانی است و قاعدتا هرکسی که بر مسند کار قرار می گیرد باید مسائل اخلاقی را در اولویت قرار داده و توجه ویژه ای به این موضوع کند.

مشهدی آقایی در خاتمه در رابطه با تکلیف انتخابات هیات فوتبال استان قزوین هم تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال هرکدام پیام هایی را در این خصوص برای ما ارسال کرده اند و باتوجه به عدم دخالت اداره کل در انتخابات هیات ها این دو نهاد تصمیم نهایی را در این رابطه می گیرند و از طرفی هم منتظر نظر دکتر سجادی معاون ورزشی وزارت ورزش و جوانان هستیم تا فوتبال قزوین هم تکلیف خود را دانسته و در مسیر خوبی قرار گیرد.