به گزارش برنا، اداره کل کانون استان اردبیل ، در بخش عکس این مسابقه سویل صدقی 13 ساله از مرکز شماره یک کانون اردبیل نشان رز لیدیسه و دیپلم افتخار این مسابقه را کسب کرد.
همچنین هستی مرتضوی 12 ساله و حنانه شهماری 10 ساله از مرکز شماره یک کانون اردبیل دیپلم افتخار بخش عکس را از آن خود کردند.
دیپلم افتخار بخش نقاشی را آیدا پروین 13 ساله از مرکز 1 پارس‌آباد دریافت کرد.
هاجر بابیانی و مهناز زارعی دو مربی هستند که هدایت این اعضا را در کارگاه‌های عکاسی و نقاشی مراکز کانون استان برعهده داشتند.
از بین 18 هزار و 75 اثر رسیده از 77 کشور جهان به چهل و چهارمین مسابقه بین ‌المللی هنرهای زیبا لیدیسه ، 14 نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون موفق به کسب نشان و دیپلم افتخار از این دوره مسابقه شده‌اند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال 543 اثر نقاشی و 44 قطعه عکس در این مسابقه شرکت کرده است.
این مسابقه با موضوع ‌های 'مدرسه و آموزش‌و پرورش' (به‌زودی به مدرسه می‌روم، چگونه جایی خواهد بود؟ از کدام راه به مدرسه می‌روم و چه چیز در کیف مدرسه خواهم داشت؟ مدرسه‌ام، کلاس درس‌مان، نیمکت‌ها، اتاق‌ها و مجموعه‌ها، آزمایشگاه، استودیو، ورزشگاه، و زمین‌بازی مدرسه چگونه است؟ چه یاد می‌گیریم و چگونه یاد می‌گیریم؟ درس موردعلاقه‌ام کدام است؟ و... برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل با ارسال 50 اثر در این مسابقه حضور داشت.
جوایز این دوره از مسابقه از سوی ایونا کاسالیکا داور بین‌المللی و سرپرست گالری لیدیسه (دهکده‌ای در جمهوری چک) و سرپرست ICEFA نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا لیدیسه کشور چک در مراسمی به برندگان مسابقه اهدا خواهد شد.