به گزارش برنا آذربایجان غربی ، محرم تیزکار، معاون اداری مالی شهردار ارومیه در جلسه هماهنگی مسئولان روابط عمومی واحد های تابعه شهرداری  با بیان اینکه پذیرایی،  ارائه خدمات بهداشتی و نظافت از مجموعه خدمات در نظر گرفته شده مجموعه مدیریت شهرداری ارومیه برای زائرین در مسیر پیاده روی اربعین حسینی است،  تاکید کرد: خدمت به زائران حسینی توفیق بزرگی است و اجر همه خادمان با حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خواهد بود.

وی  افزود: پرسنل مدیریت شهری ارومیه جهت خدمات رسانی به زائرین حسینی  آموزش  های لازم را قبل اعزام به کربلا و نجف  گذرانده اند.

تیزکار  با اشاره به اهمیت حضور بیش از 2 میلیون عاشق اباعبدالله الحسین (ع) در مرز مهران، شلمچه و چذابه  برای پیاده روی زیارت اربعین حسینی (ع) ، گفت: طبق روال سال های گذشته، امسال نیز 50 دستگاه اتوبوس ناوگان وظیفه خدمات دهی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران را بر عهده گرفتند.

وی افزود: علاوه بر اعزام 50 دستگاه اتوبوس ،  3دستگاه  خودرو سنگین برای خدمات دهی  در بخش های عمرانی فعالیت خواهندکرد.

معاون ادارای و مالی  شهرداری ارومیه  گفت: مدیریت شهری ارومیه در سال جاری  همچون سال های گذشته با تمامی توان اقدامات مربوط به تهیه اتوبوس ها و ارائه خدمات با بهترین کیفیت در مرزها و خاک عراق را انجام می دهد .

وی  در ادامه با اشاره به برگزاری باشکوه مراسم اربعین حسینی در شهر ارومیه با تقدیر از عملکرد روابط عمومی ها در انعکاس اقدامات شهرداری،  بیان کرد: تشریح اهداف امام حسین  در قیام عاشورا  از وظایف اصلی روابط عمومی می باشد  و روابط عمومی ها اساسی ترین نقش را در  ترغیب مردم برای حضور در عزاداری ها دارند.