سردار " محسن خانچرلی " در گفت و گو با خبر گزاری برنا در تشریح این خبر گفت: به منظور تحقق منویات فرمانده معظم کل قوا در خصوص مبارزه با وارد کنندگان کالاهای قاچاق، طی 24 ساعت گذشته ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا استان با اجرای طرح ضربتی، شناسایی انبارها، سوله ها و سردخانه های، دپوی کالای قاچاق را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران انتظامی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی محل دپو کالاهای قاچاق را در 9 انبار و سوله در سطح شهرستان های قدس ، ملارد، اسلامشهر ، بهارستان ، شهریار و رباط کریم شناسایی کرده و پس از کسب مجوز قضائی مورد بازرسی قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی افزود : در بازرسی از این محل ها تعداد قابل توجهی قطعات صنعتی ، مواد غذایی ،داروهای غیرمجاز ، برنج ، سیگار ، تجهیزات پزشکی ، البسه و کفش های خارجی قاچاق کشف و 25 قاچاقچی در این زمینه دستگیر شدند.

photo_2016-11-14_21-50-31

سردار خانچرلی با اشاره به اینکه پنج دستگاه خودرو در این رابطه توقیف شد خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان با بیان اینکه ارزش ریالی کالاهای مکشوفه 70 میلیارد ریال برآورد شده است،گفت: تمام سعی و تلاش ما بر این است با همکاری و همدلی مردم و دیگر سازمان های مرتبط بتوانیم این پدیده را به حداقل رسانده و آن را به صورت ریشه ای برطرف کنیم.