به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، علی فرخزاد سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری قزوین با هدف آشنایی با فعالیت های روز شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور از واحدهای دانش بنیان پارک علم و فناوری قزوین بازدید و با متولیان این مرکز دیدار و گفت و گو کرد.

فرخزاد که در حوزه کارآفرینی خدمات بسیاری ارائه کرده و زمینه ساز فعالیت های فراوان در این خصوص بوده است ضمن دیدار با نخبگان و محققان مستقر در واحدهای فناور و آشنایی با ویژگی های تعدادی از محصولات تولید شده در پارک علم و فناوری برنامه ریزی لازم را در راستای رفع مشکلات این واحدها و بهبود خدمات قابل ارائه به محققان و پژوهشگران مورد بررسی و توجه قرار داد.

وی با بررسی مشکلات و موانع پیش روی واحدهای فناور که در شهرکهای صنعتی مستقر هستند و برای انجام مطلوب امور تجاری نیاز به هماهنگی مسوولان دارند اقداماتی را در خصوص تسهیل شرکت های دانش بنیان انجام داد.

معاون عمرانی استاندار در این بازدید از شرکت های "آشکار پرتو پویا"، "زرین ریز سامانه های الکترونیکی"، "آب آرا قزوین"، "کیمیا پژوهش ماهان" و "بسا پارس صنعت" که نیروهای آن همگی از فعالان واحدهای دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری قزوین محسوب می شوند بازدید به عمل آورد.