به گزارش خبرگزاری برنا از ساری؛ جلسه شورای مسکن استان به منظور بررسی و رفع برخی موانع اجرای پروژه های مسکن مهر، به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تشکیل شد.

علی نبیان در این جلسه اتمام پروژه های مسکن مهر را جزو برنامه های دولت دانست و خاطرنشان ساخت: دولت همه پیگیری ها و حمایت های لازم را در راستای رفع موانع اجرا و اتمام این پروژه ها انجام خواهد داد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به این که با تامین منابع مالی این پروژه ها از محل اسناد خزانه، شاهد تحرک خوبی در روند اجرای پروژه های مسکن مهر و پروژه های عمرانی هستیم، اظهار داشت: با تصمیمات اتخاذ شده در جهت تسهیل اجرای این پروژه ها، ان شاء الله بتوانیم هر چه سریعتر واحدها را به متقاضیان تحویل دهیم.

نبیان ابراز داشت: با توجه به عزم دولت برای اتمام پروژه ها و تمهید برخی مقدمات از جمله تامین منابع از طریق یاد شده، دستگاه های مسئول و خدمات رسان نیز باید در این راستا با همه ظرفیت اهتمام نمایند.

در این جلسه که با حضور مدیران کل برخی دستگاه های مسئول و مجریان بعضی پروژه های مسکن مهر سطح استان برگزار شد، نوروزی گزارشی از آخرین وضعیت اجرای این پروژه ها و برنامه های پیش رو ارائه کرد و اعضا نیز گزارش ها و نقطه نظرات خود را بیان کردند.