به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردها و فروش محصولات اقتصادمقاومتی که با حضور جمعی از مدیران و مسوولین استانی برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: نیروهای بسیج با توجه به توانایی هایی که داشتند توانستند فعالیت های خود را مطابق با شرایط کشور تنظیم کنند و این نمایشگاه و دستاوردهای آن نمونه ای از فعالیت های بسیج می باشد.

رحیمی بیان کرد: بسیج امروز با توجه به دستور مقام معظم رهبری در خصوص اقتصادمقاومتی توانسته در زمینه های مختلف ورود پیدا کند و در این زمینه نیز به خوبی عمل کرده است.

وی ابراز کرد: امروز شاهد افتتاح نمایشگاه دستاوردهای اقتصادمقاومتی هستیم که در آن بسیج توانسته در زمینه رونق صنایع کوچک و تولیدات روستایی به خوبی فعالیت کند.

این مقام مسوول اضافه کرد: در این نمایشگاه تولید کننده ها با توجه به دریافت تسهیلات توانسته اند مشاغلی را به راه انداخته و زمینه اشتغالزایی چند فرد را ایجاد کنند.

رحیمی اذعان کرد: این تولیدات که در زمینه های مختلفی چون بهداشت و درمان و غیره می باشد توانسته زمینه ساز اشتغال و رونق اقتصادی روستاها باشد.

وی ادامه داد: این امر از مهاجرت اهالی روستا به شهر جلوگیری کرده و حتی در بعضی موارد باعث مهاجرت معکوس نیز شده است.

رحیمی2