به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، سرهنگ فخرالدین توکلی رییس پلیس فتا استان قزوین با اعلام این خبر گفت: فردی که با قرار دادن اطلاعات شخصی شهروندی بر روی شبکه اجتماعی تلگرام باعث ایجاد مزاحمت برای وی توسط دیگران شده بود شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ توکلی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی ناشناس با قرار دادن اطلاعات شخصی و شماره تلفن وی در شبکه اجتماعی تلگرام بستر مزاحمت را فراهم کرده است رسیدگی به موضوع و شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا با بررسی های فنی و انجام یکسری تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی متهم شده و پس از انجام هماهنگی های قضایی متهم را دستگیر و به مقر پلیس فتا استان انتقال دادند.

این مقام مسوول افزود: متهم در بازجویی های اولیه منکر انجام هرگونه عمل مجرمانه ای شد ولی با مشاهده مستندات پلیس چاره ای جز اعتراف ندید و به عمل مجرمانه خود اعتراف کرد.

سرهنگ توکلی با بیان اینکه متهم در ادامه تحقیقات انگیزه خود را از انجام این عمل مجرمانه لج و لجبازی  با شاکی و تسویه حساب شخصی عنوان کرد گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

وی در پایان از کاربران و شهروندان خواست در صورت مواجهه با موارد مشابه مراتب را با شماره تلفن 2183539 و 2183654 در اسرع وقت به پلیس فتا گزارش کرده یا از طریق پایگاه اینترنتی پلیس فتا بخش ارتباطات مردمی موضوع را با ما در میان بگذارند.

انتظامی