به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین با صدور پیامی ضمن گرامیداشت هفته بسیج نقش بسیجیان را در پیشبرد اهداف کشور مهم برشمرد و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه های مختلف مرهون تفکر و میل بسیجی است.(مقام معظم رهبری)

شجره طیبه «بسیج» به عنوان یادگار جاودان معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، نمادی آشکار از اراده مردم در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی و فرهنگی است که در مدرسه عشق، مشق شجاعت آموخت و به پیروی از سیدالشهدا(ع)، ایستادگی در مقابل ظالمین را درس زندگی قرار داد.

بسیج نماد ایثار، اخلاص، فداکاری و عشق به اسلام است و یکی از برکات الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همانا تشکیل بسیج مستضعفان می باشد.

امام خمینی(ره) در آغاز شکل گیری بسیج فرمودند "امیدواریم بسیج روزی الگوی تمام مستضعفین جهان و ملت های جهان شود."

حماسه آفرینی ها و فداکاری های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود و در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است.

بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و بسیجیان در تمامی عرصه های علمی و فکری و دفاع از ارزش های والای انقلاب همواره الگو و پیشگام بوده اند.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام به ویژه شهدای بسیجی، فرارسیدن هفته بسیج مستضعفان را به ملت ایران و بسیجیان پاک و بی ادعا تبریک عرض نموده، عزت و سرافرازی همه بسیجیان مخلص را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) از خداوند سبحان مسئلت دارم.