به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان قزوین ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج افزود: بسیج شجره طیبه انقلاب اسلامی و هدایت گر جوانان و ورزشکاران به سمت ولایتمداری و هدیه ای از جانب خداوند می باشد که به ملت مومن ایران و انقلاب اسلامی ارزانی شده است.

مشهدی آقایی بسیج را دارای ظرفیت های بزرگی در جامعه دانست و گفت: بسیج در عرصه های مختلف دفاعی، نظامی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی دارای کارکرد است و می تواند به رشد میهن اسلامی کمک بسیار زیادی کند.

وی خاطرنشان کرد: حضور بسیج در عرصه دفاع از کشور و پاسخگویی به تهدیدات سیاسی– اقتصادی و نظامی دشمن محدود نیست بلکه هرجا اسلام و انقلاب به حضور پرانگیزه و کارساز مردمی نیاز دارد آن میدان عرصه حضور بسیج است.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین تصریح کرد: بسیج همواره در طول تاریخ پس از انقلاب در تمام صحنه ها اعم از دوران دفاع مقدس، سازندگی و کمک به عمران و آبادانی کشور در صف اول بوده و کارنامه ای درخشان از خود برجای گذاشته است.

مشهدی آقایی عنوان کرد: امروز حرکت بسیج، الگویی تمام عیار برای ملت هایی است که خواهان عزت، سربلندی، پیشرفت، استقلال و حاکمیت ارزش های انسانی هستند و بسیج و فرهنگ و از طرفی هم تفکر بسیجی مهم ترین عامل ناکامی استکبار جهانی بشمار می رود.

وی با بیان اینکه حضور پر رنگ و موفق بسیج در جنگ تحمیلی، ارزش بسیج را بیش از گذشته به نمایش گذاشت تصریح کرد: بدون شک بدخواهان و آنهایی که پرچمدار کینه، ظلم، خودخواهی، استکبار و استیلا هستند دقیقا در نقطه مقابل بسیج و فرهنگ بسیجی قرار دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین ابراز کرد: با آشنا کردن هرچه بیشتر جوانان و ورزشکاران با بسیج می توان آنها را در برابر تهدیدات بیمه کرد.

مشهدی آقایی در خصوص برنامه های ستاد گرامیداشت هفته بسیج اداره کل ورزش و جوانان استان هم گفت: برگزاری رقابتهای ورزشی ویژه بسیجیان، حضور جوانان و جامعه ورزشی در گلزار شهدای استان و دیدار با خانواده معظم شهدا از اهم برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین و سازمان بسیج ورزشکاران استان در هفته بسیج می باشد.