به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، سید حمید فانی با بیان این مطلب که در شبانه روز گذشته 52 میلیون مترمکعب گاز در استان مصرف شده اظهار کرد: علی رغم کاهش شدید دما در برخی از شهرها و روستاهای استان تا مرز منفی 15 درجه، هیچ افت فشاری از ایستگاههای گازرسانی اعلام نشده است.

وی افزود: در همین مدت مشهد با هشت میلیون و 500 هزار مترمکعب و بجستان با 129هزار مترمکعب بیشترین و کمترین آمار مصرف گاز استان را به خود اختصاص داده اند.

فانی گفت: بیشترین میزان مصرف گاز خراسان رضوی در این مدت متعلق به بخش خانگی بوده که این مهم لزوم همکاری و مشارکت مردم در صرفه جویی گاز طبیعی را به جهت پایداری این نعمت الهی آشکار می سازد.

وی تصریح کرد: در شبانه روز گذشته هیچ یک از دو میلیون مشترک شرکت گاز خراسان رضوی با افت فشار گاز مواجه نبوده‌اند و این امر نشانگر تلاش جهادی کارکنان صنعت گاز استان در خدمت رسانی به مردم است.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود مهم ترین هدف خدمتگذاران مردم در شرکت گاز خراسان رضوی را محرومیت زدایی و توسعه متوازن نعمت گاز در جامعه عنوان کرد و از مردم خواست تا با مصرف بهینه گاز امکان بهره‌مندی همگان را از این نعمت الهی فراهم آوردند.