به گزارش خبرگزاری برنا از نیشابورمشهد، سردار یدالله جوانی در همایش بسیج مستضعفان در مصلی نیشابور، اظهار کرد: اتحاد بسیج، نیروهای تکفیری را به زمین زده است و این نیروها بر آن‌اند تا با تلاش‌های خود این اتحاد را از بین ببرند.

وی افزود: بسیج مستضعفان اعلام کرده است که می‌تواند به دولت کمک کند و باید دولت‌مردان از این ظرفیت بسیج برای حل مشکلات جامعه استفاده کند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: اقشار گوناگون بسیج اعم از بسیج پزشکان، جهادگران و بسیج کارگران یک واقعیت شگرف هستند.

وی اضافه کرد: بسیج یک‌نهاد مردمی است و هر کار بزرگی را می‌تواند انجام دهد و می‌تواند از تمامی ظرفیت‌ها استفاده کند.

سردار جوانی گفت: امروز به برکت جمهوری اسلامی ایران مقاومت و نفوذ آمریکا و صهیونیست در خاورمیانه دیگر اثری ندارد و آمریکا در خلیج‌فارس و خلیج عدن نمی‌تواند حضور پیدا کند.

وی افزود: امروزه باید به انتخابات آمریکا بنگریم و حوادث و صحبت‌های نامزدهای انتخاباتی آمریکا را تجزیه‌وتحلیل کنیم.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا اظهار کرد: امروزه تزلزل در مجموعه‌های فاسد و حکومت‌های ظالم به گوش می‌رسد، داعش در عراق و سوریه نفس‌های آخرش را می‌کشد و همه این اقدامات ثمره انقلاب اسلامی ایران است.

وی تأکید کرد: داعش و صهیونیست نتوانستند راهپیمایی عظیم اربعین حسینی را نابود کنند و این حرکت و اجتماع پر شور مردمی، سال دیگر بهتر و پررونق‌تر خواهد بود.

سردار جوانی ادامه داد: مزدوران آمریکا و اسراییل ازجمله تکفیری‌ها باید بدانند که دیگر در عرصه نابودی و فنا هستند.