به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، مراسم استقبال و تجلیل از فاطمه صفرپور سرمربی تیم ملی تکواندو نوجوانان کشورمان که عنوان بهترین مربی مسابقات جهانی کانادا را به خود اختصاص داده بود با حضور محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان قزوین، عباس علایی مقدم معاون ورزشی این اداره کل، سیدمحمدتقی علوی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، افسانه حسن نائبی معاون بانوان اداره کل، طیار تقی پور دبیر هیات تکواندو، صلح جو عضو شورای شهر، افشین هادی چگینی رییس هیات ورزش های رزمی قزوین، جمعی از شاگردان صفرپور و اهالی تکواندو و اصحاب رسانه از مقابل اداره کل ورزش و جوانان قزوین برگزار شد و از زحمات سرمربی قزوینی تیم ملی تکواندو در راستای قهرمانی این تیم و انتخاب به عنوان بهترین مربی جهان تقدیر گردید.

تکواندو3

در این مراسم مسوولان هیات تکواندو قزوین و شورای شهر با اهدای دسته گل و هدایای نقدی،  قهرمانی تیم ملی تکواندو نوجوانان کشورمان با سرمربی گری صفرپور و کسب عنوان بهترین مربی دنیا از سوی وی را به او تبریک گفتند.

محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان قزوین در این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به جامعه ورزش و فدراسیون و هیات تکواندو قزوین برای صفرپور در ادامه راه آرزوی موفقیت کرد.

افسانه حسن نائبی معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان قزوین هم در سخنانی ضمن تبریک این موفقیت از تجلیل ویژه از این مربی موفق تکواندو طی روزهای آتی خبر داد.

فاطمه صفرپور سرمربی قزوینی تیم ملی تکواندو نوجوانان کشورمان هم با تشکر از برگزاری این مراسم استقبال تلاش شاگردانش را در این مسابقات ستود و انتخاب به عنوان بهترین مربی جهان را مرهون نتایج خوب آنها دانست.

تیم ملی تکواندو نوجوانان کشورمان در بخش بانوان با هدایت فاطمه صفرپور سرمربی قزوینی خود موفق شد در یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان در کانادا عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

همچنین فاطمه جعفری دیگر نماینده استان در این رقابتها بود که با قبول شکست مقابل حریف خود در دور نخست از گردونه رقابتها کنار رفت.

تکواندو2