به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ، این جلسه که با حضور همکاران فرمانداری ویژه شهرستان ری ، روسای ادارات ورزش و جوانان بخش های تابعه و روسای ادارات سطح شهرستان برگزار گردید در خصوص برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم بزرگداشت جهان پهلوان تختی و مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال اوران جهانی  و آسیایی سال 94 و 95 به بحث و بررسی پرداختند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری در این جلسه بر توجه به امر ورزش تاکید نمود و اظهار داشت: تمامی دستگاه های اجرایی وظایفی بر عهده دارند و همه ادارات در یک راستا ماموریت دارند و می بایست در کنار هم برای رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی تلاش کنند.در این بین توجه به امر جوانان از وظایف تمامی دستگاه ها است  و ورزش جوانان یکی از اولویت های جامعه است که باید توجه ویژه به آن شود و همه دستگاه ها در جهت تقویت آن تلاش کنند.

دکتر جمالی پور بیان داشت: شهرداری، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان سه ارگان هم راستا با هم در امور ورزشی هستند.شهرداری ها باید در جهت ورزش همگانی فعالیت کنند. آموزش و پرورش در بخش ورزش پایه و اداره ورزش و جوانان در تمامی بخش ها می بایست فعالیت کند.

فرماندار ویژه ری در ادامه از خیرین ورزشی بابت حمایت هایشان در امر ورزش تشکر نمود و استفاده از ظرفیت های خیرین ورزشی در ارتقاء ورزش شهرستان را خوب ارزیابی نمود.

در ادامه جلسه مجتبی جانعلی معاون مدیرکل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری جزئیات مراسم سالگرد جهان پهلوان تختی و تجلیل از قهرمانان و برنامه های پیش رو را بیان  نمود.

ایشان در ادامه در خصوص مجوز اماکن ورزشی تحت پوشش شهرداری و آموزش و پرورش صحبت هایی ایراد نمودند و از کارشناسان و مسئولین ادارات مربوطه دعوت نمودند جهت مذاکرات حقوقی به منظور کسب مجوز باشگاه ها و استخر های تحت پوشش به اداره ورزش و جوانان مراجعه نمایند.