به گزارش خبر گزاری برنا در استان تهران، در مسابقات قهرمانی اروپا 2016 در کشور روسیه برگزار شد تیم پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران با مجوز وزارت ورزش و جوانان و اعزام از طریق فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با حضور 8 کشور برگزار شد.

بنابراین گزارش محمود عمرانی قهرمان ارزنده پاورلیفتینگ جهان در این دوره به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در وزن 110 کیلوگرم بزرگسالان شرکت و در مجموع با کسب 4 مدال طلا و دریافت کاپ قهرمان قهرمانان به کار خود پایان داد.
عمرانی در رشته پاورلیفتینگ با ثبت رکورد اسکوات 330 کیلوگرم، پرس سینه 220 کیلو گرم، لیفت 285کیلوگرم و مدال طلا را کسب کرد.
این قهرمان در رشته تک حرکت پرس سینه با ثبت رکورد 220 کیلوگرم مدال طلای جهانی و در رشته تک حرکت لیفت با ثبت رکورد 280 کیلوگرم بر سکوی اول ایستاد.
همچنین در رشته ورزشی جدید آرم لیفتینگ مدال طلا را از آن خود کرد و عنوان قهرمان قهرمانان را از آن خود کرد.
شایان ذکر است که این ورزشکار بومهنی از شهرستان پردیس با حمایت شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر بومهن از سال 2018 در مسابقات قهرمانی جهان و قهرمانی اروپا شرکت و به عنوان اولین ورزشکار ایرانی برای اولین بار در سال 2015 در فدراسیون جهانی Awpcهم به عنوان قهرمان و رکورد دار جهان معرفی شد.
مهندس عمرانی دارنده 14 مدال طلا و نقره در مسابقات قهرمانی جهان و اروپا می باشند و به عنوان پرچم دار پاورلیفتینگ Awpc جمهوری اسلامی ایران معرفی شده است.
محمود عمرانی   ضمن تشکر و تقدیر از مسؤولین شهرستان پردیس به خصوص فرماندار، شهردار اداره ورزش وجوانان و اعضای شورای اسلامی شهر بومهن این مدال ها را به روح پاک شهدای مدافع حرم شهید مصطفی صدر زاده، شهید مهدی صابری و خط شکن لشکر فاطمیون شهید ابوعلی تقدیم کرد.