به گزارش خبر گزاری برنا در تهران، گل محمدی در جریان این بازدید اعلام کرد: این مجموعه به ورزشگاه نمونه تهران تبدیل می شود و رویدادهای مهم بین المللی در آن برگزار خواهد شد.

در این بازدید مقصودلو رییس فدراسیون کبدی، شکیبا مهر رئیس گروه فنی مهندسی اداره کل، پرویزی رییس اداره ورزش و جوانان جنوب شرق، اسماعیلی معاون اداره ورزش و جوانان حوزه، عزیزی رییس هیات کشتی استان تهران، فرهادلو مدیر مجموعه بعثت و کلیه بهره برداران مجموعه ورزشی بعثت حضور داشتند و جلسه مشترکی را با مدیر کل ورزش و جوانان برگزار کردند.

3333333333

گل محمدی در این بازدید بر درآمدهای اماکن ورزشی در قالب ماده 88 که باید به حساب خزانه دولت واریز گردد، تاکید کرد و دستور داد قبض آب مصرفی مجموعه ورزشی بعثت که دو سال قطع می باشد از طریق هیات نجات غریق حوزه جنوب شرق پرداخت گردد تا ورزشکاران بتوانند از این مجموعه به سهولت استفاده کنند.

در ادامه بازدید، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران تاکید کرد تعمیرات شبکه آب و فاضلاب سالن تیراندازی در اسرع وقت با هماهنگی و نظارت واحد مهندسی انجام شود.

در خصوص زمین مصنوعی فوتبال بعثت مقرر گردید در اختیار هیات فوتبال حوزه جنوب شرق قرار گیرد و هر زمان که شرکت تجهیز نیاز داشت مجموعه را تعطیل کنند.

پرویزی رییس اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران نیز در ارتباط با مشکلات مجموعه ورزشی بعثت گزارشی ارائه و به نقاط قوت و ضعف ورشگاه اشاره کرد و گفت: در این چندماهه سعی کردیم مشکلات مجموعه را مرتفع سازیم.

وی از پیمانکاران مجموعه به خاطر همکاری صمیمانه ای که با اداره ورزش و جوانان جنوب شرق دراین مدت داشته اند، تقدیر نمود.

 

 

 

 

مدیر مجموعه ورزشی بعثت از مسائل و مشکلات این ورزشگاه گفت و افزود: مهم ترین مشکل این مجموعه نیروی انسانی متخصص و در مرحله بعد منابع مالی است.

فرهادلو به تاسیس سالن اجتماعات و آمفی تئاتر به منظوربرگزاری کلاس های آموزشی، تاسیس خوابگاه وی آی پی و ساخت ساختمان اداری در ورزشگاه بعثت اشاره کرد و گفت: حمایت اداره کل برای ما بهترین قوت قلب است تا این ورزشگاه جایگاه اصلی خود را پیدا کند.

 

 

 

 

درجریان این بازدید تمامی بهره برداران مشکلات و نظرات خود را اظهار کردند و از حمایت های پرویزی رییس اداره ورزش و جوانان جنوب شرق و مدیریت بعثت تقدیر نمودند.

در پایان بازدید، مدیر کل از رییس اداره ورزش و جوانان جنوب شرق وتمامی پرسنل حوزه به خاطر عملکرد مثبتی که د راین چندماهه داشته اند، تقدیر ویژه کرد.