به گزارش برنا آذربایجان غربی، در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال، عصر امروز در حضور نزدیک به 5هزار تماشاگر در سالن غدیر ارومیه، شهرداری این شهر موفق شد با حساب 2 بر یک برابر سایپا پیش افتاده است.

در این دیدار که نماینده ارومیه باز هم یوبومیر تراویسا سرمربی و دراگان تراویسا پاسور ایتالیایی خود را بدلیل آنچه مشکلات مالی عنوان می شود در اختیار نداشت در ست نخست شروع خوبی نداشت و 25 بر 23 برابر تیم سایپا شکست خورد.

در ست دوم مسابقه اما شاگردان برقی موفق شدند برخلاف شروع متزلزل خود 25 بر 23 بسود خود به پایان برسانند تا دو تیم در ست شماری یک بر یک مساوی شوند.

ست سوم دیدار دو تیم هم نزدیک پیگیری شد و در حالی که شهرداری ارومیه وقت فنی نخست را به حریف خود واگذار کرده بود در پایان 26 بر 24 به برتری برسد تا یک گام دیگر به کسب برد نزدیک شود.

ست چهارم این بازی، در حالی که بسیار نزدیک و پایاپای دنبال میشد با مصدومیت مجتبی شبان بازیکن مهم سایپا در اواسط ست، یاران برقی در تیم شهرداری ارومیه بازی را براحتی در اختیار گرفتند و بعد از کسب امتیازات پیاپی برای میزبان، سامان فائزی از تیم سایپا از داور مسابقه کارت قرمز گرفت تا از زمین بازی بیرون رود.
این اتفاق که بازی را تاحدودی به جنجال نیز کشید.
با این حال شهرداری ارومیه موفق شد ست چهارم را هم با نتیجه 25 بر 21 بسود خود به پایان برد تا با برد 3 بر یک برابر سایپا 33 امتیازی شده و جایگاهش در رتبه سوم را تثبیت کند.