به گزارش خبرگزاری برنا از ساری؛ استاندار مازندران در جلسه شورای معاونین استانداری یاد و خاطره شهدای حماسه اسلامی و مردمی ششم بهمن سال 60 آمل را گرامی داشت و گفت: حماسه ششم بهمن آمل افتخاری ماندگار برای دیار علوی مازندران است.

وی تاکید کرد: مردم علوی و ولایتمدار مازندران در عشق و ارادت به اهل بیت و دفاع از اسلام و انقلاب همیشه پیشگام و پیشتاز بودند و حماسه بزرگ و تاریخی مردم آمل آنقدر عظمت داشت که حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی در وصیت نامه سیاسی و الهی شان از این حماسه یاد کردند.

استاندار مازندران اقتدار و عزت ایران اسلامی را در سایه خون شهدا و فداکاری و ایثار مردم عزیز خواند و گفت: مردم آمل با ایمان و بصیرت و با فداکاری و ایثار نقشه شوم دشمنان را که قصد تصرف و اشغال شهر آمل را داشتند نقش بر آب کردند و پاسخ دندان شکنی به دشمنان دادند.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد زمنیه انتقال ارزش ها و ابعاد این حماسه ماندگار به نسل های آینده فراهم گردد.

استاندار مازندران همچنین به فرار رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی بهترین و مناسب ترین فرصت برای تبیین کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی تاکید کرد: ضرورت دارد دستاوردها و اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ایجاد امید و اعتماد به خوبی برای مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان تبیین گردد.