به گزارش برنا-ایلام- ،روز سه شنبه 5 دیماه ،جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد دهه فجر با حضور معاون فرماندار، ، بخشدار مرکزی ، جانشین سپاه، رئیس شورای اسلامی شهر ،  شهردار ،روسای ادارات تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر نهادهای مرتبط در محل سالن جلسات فرمانداری درشهرسرابله برگزار گردید.

الیاس فتاحی معاون فرماندار شهرستان در این جلسه اظهارکرد : مهمترین شاخصه انقلاب اسلامی در ایران مردمی بودن و دینی بودن آن است، زیرا طبقات مختلف ، اقشار ، دسته جات، روحانیون ، دانشجویان و همه آحاد مردم در آن حضور داشته اند ، لذا در راستای عمل کردن به اهداف انقلاب ،باید این شاخص ها را برجسته نماییم.

وی گفت : این ایام در تاریخ معاصر ایران آغاز فصل تازه ای بود که باعث رهایی مردم از بند استبداد داخلی و استعمار خارجی شد.
فتاحی گفت : شایسته است در این ایام مبارک در کنار فضاسازی وتزئین میادین ، خیابانها و اماکن عمومی ، ابتکارات جدیدی از قبیل برپایی نمایشگاه عکس دوران پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان  داشته باشیم .
معاون فرماندار تصریح کرد: باید با برنامه ریزی و هماهنگی کامل دستگاهها، برنامه های دهه فجر امسال را باشکوهتر از سالهای قبل برگزار نماییم و اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم بخصوص نسل جدید تبیین و تشریح کنیم.
وی گفت: در این ایام مبارک ،باید روز 12 بهمن بصورت شاخص دیده شود ،زیرا در این روز امام امت به ایران آمد و 22 بهمن نیز محصول همین روز است.