به گزارش خبرگزاری برنا، مردم ومسئولان شهرستان پاکدشت با حضور هر روز خود در منزل شهید  آتش نشان پاکدشتی به مقام شامخ آتش‌نشانان شهید و بویزه آتش نشان شهرستان شهید بهنام میرزا خانی که در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران به شهادت رسیدند ادای احترام کردند.

از زمان اعلام شهادت  شهید میرزا خانی مردم و مسئولان پر مهرشهرستان پاکدشت با حضور در منزل شهید با خانواده محترم شان ابراز همدردی کردند و با نصب بنر در مناطق مختلف شهرستان یاد و خاطره این شهید بزرگوار را ماندگار کردند.

شهرداری پاکدشت نیز در کنار مردم و از ساعات اولیه با اجرای خدمات مختلف به این خانواده شهید خدمت نمود تا بتواند کمی از این مصیبت عظما کم نماید.

روزانه بیش از 100 نفر از همشهریان پاکدشتی به دیدار این خانواده معزز شهید رفته و ادای احترام می نمایند.

حضور 42 خانواده شهید مدافع حرم شهرستان پاکدشت، تیم های ورزشی شهرستان از جمله تیم های ورزشی جانبازان و معلولین، حضور مردم ولایی ایران از شهرهای اطراف نوید از همدلی و یک رنگی مردم ایران زمین است.

شب گذشته نیز در یک اقدام جالب دو راننده ترکیه در مقابل آتش نشانی شهر شریف آباد توقف نموده و در مقابل عکس نصب شده شهید ادای احترام کردند.

مردم شهرستان پاکدشت با روشن کردن شمع و نثار دسته‌های گل هر شب در مقابل آتش نشانی شهرپاکدشت و شریف آباد  یاد شهدای آتش‌نشان از جمله شهید بهنام میرزاخانی را گرامی می دارند.

 

 

 

 ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی ادای احترام به شهید آتش نشان پاکدشتی