به گزارش برنا، بهروز محبی ظهر امروز در جلسه توسعه فضاهای سبز شهری در اردبیل اظهار داشت: با هدف توسعه فرهنگ درختکاری و توسعه فضای سبز شهری به تعداد 30 هزار اصله  درخت و درختچه در بین شهروندان اردبیلی توزیع می‌شود تا بتوانیم از این طریق گامهای موثری در زیباسازی و سلامت شهری برداریم.

وی افزود: با توجه به این‌که کاشت درخت و درختچه می‌تواند سبب توسعه فضای سبز در بین همشهریان شود، بنابراین درصدد هستیم که با پیش‌بینی‌های انجام شده توزیع این درخت و درختچه در روز درختکاری انجام شود تا بتوانیم ضمن گرامیداشت این روز به اهداف خود در راستای توسعه فضاهای سبز شهری برسیم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اردبیل گفت: مقدمات کاشت درخت از یکم  اسفند ماه با هدف ترویج فرهنگ درختکاری برنامه‌ریزی شده که به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌گیرد و در 4 نقطه شهر انجام خواهد شد که امیدواریم با همکاری و مشارکت مردم بتوانیم در این راستا گامهای اساسی و موثری برداریم.

محبی بیان کرد: برپایی سفره هفت‌سین یکی دیگر از اقداماتی است که در اسفند ماه امسال در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم از این طریق عید تاریخی نوروز امسال را همانند سالهای گذشته به صورت منظم و باشکوه برگزار کنیم و شاهد رضایت همه‌جانبه مردم باشیم.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف مهم از برپایی سفره هفت سین توسعه بخش گردشگری منطقه است تا بتوانیم از این طریق میادین شهر را با سفره‌های هفت‌سین رنگارنگ تزئین کرده و به علاوه نظر بازدیدکنندگان و مسافران نوروزی را با این سفره‌ها جلب کنیم و رضایت این افراد را به دست آوریم.