به گزارش برنا، فریدون بابایی ظهر امروز در جلسه برگزاری مراسم یادواره شهدا در شهرستان خلخال اظهار داشت:  یادواره 134 شهید والامقام در تاریخ 7 بهمن ماه امسال در شهرستان خلخال برگزار می‌شود و تمامی تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است تا بتوانیم این مراسم را به صورت باشکوه و منظم برگزار کنیم.

وی افزود: 7 بهمن ماه سالروز قیام مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان خلخال بر علیه رژیم ستم‌شاهی و تقدیم نخستین شهید انقلاب این شهرستان، شهید مظفر عزیزی است که به همین مناسبت ستاد مراسم این شهرستان، برگزاری مراسم سالروز قیام مردم شهرستان خلخال و یادواره 134 شهید والامقام را در دستور کار قرار داده است.

فرماندار شهرستان خلخال گفت: برگزاری مراسم یادواره شهدا و سالروز قیام مردم خلخال، مراسم گلباران مزار شهید والامقام شهید مظفر عزیزی در گلزار شهدای خلخال ساعت 9 صبح، مراسم ویژه تشریفات نظامی و گلباران محل شهادت شهید عزیزی در ابتدای خیابان شهید مظفر عزیزی در محل سه راه بیمارستان ساعت 9/30 صبح، مراسم ویژه سالروز قیام مردم شهرستان خلخال و یادواره 134 شهید والامقام در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد راس ساعت 10 صبح از جمله برنامه‌هایی است که در 7 بهمن ماه امسال در شهرستان خلخال برگزار خواهد شد.

بابایی بیان کرد: امیدواریم بتوانیم با همکاری و مشارکت همه‌جانبه مسئولان اجرایی مربوطه این مراسم را به صورت باشکوه و منظم در این شهرستان برگزار کنیم و شاهد رضایت همه‌جانبه مردم منطقه باشیم.

وی تصریح کرد: از خانواد‌های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان و مسئولان استانی برای شرکت در این مراسم دعوت عمل می‌آید تا بتوانیم با شرکت در این مراسم دین خود را نسبت به شهدای والامقام، جانبازان و ایثارگران ادا کنیم و یاد و خاطره شهدای والامقام را زنده نگهداریم.