به گزارش خبر گزاری برنا در تهران، جامعه ورزش و جوانان استان تهران همزمان با ۱۲ بهمن و سالروز ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضور باشکوهی را در مرقد مطهر امام خمینی (ره) به نمایش گذاشت.

گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، معاونان، مدیران ستادی و پرسنل اداره کل و مسئولان و ورزشکاران ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و هیئت های ورزشی استان ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل، با رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

تجدید میثاق باشکوه ورزشکاران جنوب غرب با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی

 

 

به مناسبت سی هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ورود معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، مسئولین و ورزشکاران جنوب غرب با حضور در حرم مطهر بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران، امروز سه شنبه به مناسبت 12 بهمن ، کامبیز رنجبر رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب و جمعی از پرسنل و ورزشکاران با حضور در مرقد امام راحل با نثار تاج گل و فاتحه به روح پرفتوح معمار انقلاب ادای احترام کردند و یاد و خاطره امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و بار دیگر با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق نمودند.

تجدید بیعت اهالی کاراته پایتخت با بنیانگذار جمهوری اسلامی

 

 

 

 

خانواده کاراته استان تهران همگام با مسئولان ورزش استان تهران با آرمان های جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.

به گزارش روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران، جمع کثیری از اهالی کاراته پایتخت صبح امروزسه شنبه 12بهمن ماه همزمان با فرخنده ایام سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، در کنار مسئولان ورزش تهران و کشور و دوشادوش سایر اقشار جامعه با حضور در مرقد مطهر، ضمن ادای احترام به معمار کبیر انقلاب، با رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

بر اساس این گزارش عطایی رئیس هیئت کاراته استان تهران به همراه جمعی از پیشکسوتان، مربیان، داوران و ورزشکاران کاراته تهران با حضور در حرم مطهر یاد و خاطره امام و شهدای انقلاب را گرامی داشتند.

میثاق دوباره مسئولین و جمعی از قهرمانان جودو استان تهران با آرمان های امام راحل

 

 

 

 

همزمان با ۱۲ بهمن و سالروز ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به ایران اسلامی، مسئولین و جمعی از ورزشکاران و قهرمانان هیات جودو و کوراش استان تهران با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو و کوراش استان تهران، محمد بلوطی دبیر فدراسیون و سرپرست هیات استان همراه با مسئولین و تعدادی از ورزشکاران و قهرمانان، ضمن حضور در مرقد مطهر امام راحل، با بنیانگذار کبیر انقلاب، میثاق دوباره بستند و با رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

این مراسم صبح امروز(سه شنبه) باحضور گسترده جامعه بزرگ ورزش و جوانان پایتخت و کشور و گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

تجدید بیعت جامعه ورزش و جوانان جنوب شرق با بنیان گذار جمهوری اسلامی

 

 

 

 

جامعه ورزش و جوانان جنوب شرق تهران همگام با مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، امروز سه شنبه 12 بهمن با آرمان های جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران، پرویزی رئیس اداره ورزش و جوانان همراه با جمعی از پرسنل حوزه همزمان با فرخنده ایام سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور در مرقد مطهر، ضمن ادای احترام به معمار کبیر انقلاب، با رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق نمودند.

تجدید میثاق کاروان هیات ورزشهای همگانی با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی

 

 

 

 

کاروان ورزشی هیات ورزشهای همگانی استان تهران صبح امروز با اجرای ورزش صبحگاهی درپارک لاله و حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) ویژه برنامه های دهه فجر را آغاز کردند.

به گزارش هیات ورزشهای همگانی استان تهران، ورزشکاران به همت کانون بسیج هیات و به همراه ورزشکاران بسیجی ضمن حضور در مرقد بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.