به گزارش خبر گزاری برنا در استان تهران، مراسم افتتاحیه آزمون جهشی کوکی وان (معادل سازی دان‌های ملی به بین‌المللی)  با حضور«هیونگ دیوک» رییس آکادمی جهانی کوکی وان، حضورسیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، زهرا سروی نایب رییس بانوان، «جایون کانگ» مدیر آموزش آکادمی کوکی وان، «جیونگ سو کیم» دستیار مدیر آموزش کوکی وان، «چلونگ اوم» مسئول هماهنگی‌های آسیا، ۴ ممتحن و مدرس و ۵۰۹ تکواندوکار زن و مرد در سالن خانه تکواندو فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سید محمد پولادگر ضمن خیرمقدم به مسئولان آکادمی کوکی وان و شرکت‌کنندگان در این آزمون گفت: بدون تردید حضور«هیونگ دیوک» به عنوان رییس آکادمی کوکی وان برای نخستین بار در کشورمان، شروع فصل جدیدی برای تکواندو ایران با مرکز آموزش جهانی تکواندو(کوکی وان) می باشد. ملت ایران و کره‌جنوبی یک نقطه عطف و فصل مشترکی برای نزدیکی بیشتر با یکدیگر دارند و آن هم رشته تکواندو است. تکواندو در ایران علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است و مفتخریم که در تمامی رده‌های سنی با شایستگی قهرمانی‌های زیادی را کسب نموده ایم. انتظار دارم از فرصت‌هایی که ایجاد می‌شود نهایت استفاده را در راستای رشد و توسعه تکواندو که هدف نهایی همه ما است ببرید و امیدوارم این دوره را با موفقیت به پایان رسانده و شایستگی‌های خود را به نمایش بگذارید.

«هیونگ دیوک» رییس آکادمی جهانی کوکی‌وان نیز در این مراسم گفت: ابتدا از اساتیدی که از آکادکی کوکی وان در ایران حضور پیدا کرده و همگی شهرت جهانی دارند و از لحاظ تکنیک و مهارت برترین‌های جهان هستند و همچنین از تمام کسانی که در برگزاری این آزمون تلاش کردند تشکر می‌کنم.

هدف آکادمی کوکی وان از برگزاری این آزمون‌ها دادن فرصت دوباره به تکواندوکاران است، امیدوارم همه شما به عنوان بخشی از خانواده تکواندو ایران با تلاش، توانایی های خود را به نمایش گذاشته و در این آزمون تکنیک‌ها و مهارت‌های تکواندو را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. تلاش فدراسیون تکواندو برای تبدیل شدن به پایگاهی برای “کوکی وان” در آسیا و خاورمیانه قابل تقدیر بوده و ما نیز از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نمیکنیم چرا که تکواندو ایران از پتانسیل بالایی برخوردار است.

در پایان نیز توسط رییس آکادمی کوکی‌وان لوح تقدیری به واسطه تلاش و فعالیت های سید محمد پولادگر در عرصه تکواندو به ایشان اهدا گردید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: