به گزارش خبرگزاری برنا از استان تهران ،شیرزاد یعقوبی شهردار پیشوا به همراه سید حسن طباطبایی رئیس شورای اسلامی شهر و دیگر اعضای شورا از مراحل مختلف احداث طرح مجتمع ورزشی و پروژه استخر شهرداری بازید کردند.

شهردار پیشوا ضمن بازدید از پروژه ، گفت: این پروژه یکی از منحصر به فردترین پروژه های ورزشی در شهرستان های استان تهران است که با سرعت قابل توجهی در حال اجراست.

وی در ادامه ، افزایش امکانات ورزشی و در دسترس بودن اماکن ورزشی را موجب ایجاد شور و نشاط شهروندان و به ویژه جوانان و نوجوان دانست گفت : احداث استخر در شهر پیشوا یکی از مطالبات جدی و درخواست های جوانان و عموم شهروندان و بستری مهم برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.

یعقوبی ادامه داد : علیرغم نگرانی های فراوان در خصوص رکود حاکم بر کسب و کار با عنایات الهی و همت و انگیزه مثال زدنی بخش خصوصی این پروژه اجرایی گردید و در حال حاضر این پروژه یکی از پروژه های برتر ورزشی در استان می توان نام برد.

شهردار پیشوا اظهار داشت : این مجموع شامل بخش های مختلفی از جمله استخر ، سالن چند منظوره ورزشی با گنجایش یک هزار تماشاچی ، مجموعه رفاهی می باشد که با احداث این مجموعه فرهنگی و ورزشی دوازده هزار مترمربع ابنیه ورزشی به سرانه های ورزشی شهر اضافه خواهد شد.

شهردار پیشوا تصریح کرد : با برنامه ریزی های بعمل آمده در این پروژه از پیشرفته ترین و بروزترین متد تاسیساتی استفاده شده تا بتوان به بهترین شکل ممکن به شهروندان خدمات رسانی کرد.

در پایان این بازدید اعضای شورای شهر ضمن بررسی مشکلات مطروحه پیمانکار ، در خصوص تسریع ادامه مراحل اجرایی و احداث این پروژه عظیم ، تصمیماتی را اتخاذ کردند.