به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ،  این مراسم با حضور گل محمدی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران،طالقانی پیشکسوت کشتی ، امیررضاخادم معاون پارلمانی وزارت ورزش وجمشید تقی زاده معاون پارلمانی وزارت کار، رفا و اموراجتماعی ،هادی ساعی در سالن اجتماعات مجموعه شریعتی برگزار شد.

در این مراسم رضا گلمحمدی به  افتخار آفرینی صد ورزشکار ایرانی زن و مرد تهرانی که در مسابقات مختلف بین المللی مدال های رنگارنگ کسب کردند اشاره کرد .

وی در ادامه توجه و ارج نهادن به ورزشکاران را کاری نیک عنوان کرد و گفت: هدفمان اینست که  تا پایان امسال از این مدال آوران و قهرمانان ورزشی خود در سطح استان تجلیل کنیم و یکی از برنامه های مهم ما در ورزش استان مراسم تجلیل از خانواده های شهدای حرم در روزهای پایانی سال است که با حضور برخی مسئولان برگزار خواهیم کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران به جمعیت 2و نیم میلیون نفری در جنوب غرب تهران اشاره کرد و گفت:یکی از برنامه های این اداره توجه به قشر جوان جنوب غرب تهران است که بتوانیم ورزشکاران با انگیزه را آموزش دهیم.

در این مراسم 23ورزشکار مدال آور در رقابت های پارالمپیک، جهانی و آسیایی و 9 مربی مورد تقدیر قرار گرفتند و همچنین از مادر شهیدان هشت ساله جنگ تحمیلی داود، رسول علیرضا خالقی فرتقدیر شد.