به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، نصرت اله علیرضایی مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین اظهار کرد: 10طرح صنعتی، کشاورزی و زیربنایی به عنوان نمونه جهت بازدید خبرنگاران معرفی شده است که در این راستا استان قزوین آمادگی خود را برای برگزاری تور رسانه ای با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی اعلام می کند.

علیرضایی تصریح کرد: لیست پروژه های مهمی که در دولت یازدهم افتتاح و به بهره برداری رسیده اند و قابلیت درج در برنامه تور و بازدید خبرنگاران را دارند تهیه شده است تا اصحاب رسانه در جریان این اقدامات قرار بگیرند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین ادامه داد: در این راستا، استان آمادگی و ظرفیت پذیرایی برای 20نفر از خبرنگاران داخلی و خارجی را دارد.

علیرضایی به معرفی پروژه های قابل بازدید در تور رسانه ای خبرنگاران داخلی و خارجی پرداخت و افزود: 10طرح صنعتی، کشاورزی و زیربنایی به عنوان نمونه جهت بازدید خبرنگاران معرفی شد.

وی افزود: کشتارگاه صنعتی دشت بره؛ افتتاح 20هزار واحد مسکن مهر؛ افتتاح بیمارستان 96تختخوابی شفا؛ احداث سد نهب؛ شرکت کشت و صنعت رادین دشت؛ شرکت راستی کار البرز؛ کارخانه شیشه دارویی؛ کارخانه معدن مس طارم؛ گروه صنعتی ویتانا و تالار شهر قزوین از پروژه های معرفی شده می باشند.

علیرضایی بیان کرد: این پروژه ها با 1520میلیارد تومان اعتبار در استان به بهره برداری می رسد.