به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،محمد حسین پور ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان لرستان به عملکرد شورای شهر خرم آباد در دوره اخیر اشاره نمود و بیان داشت:من به عملکرد شورای چهارم نمره خوبی می دهم اما در حقیقت این مردم هستند که باید در این زمینه قضاوت کرده و در مورد عملکرد شورا اظهار نظر کنند.  

وی افزود: تمام طرح هایی که در شورای شهر به تصویب می‌رسد با پیشنهاد شهرداری است و تاکنون هیچ طرحی بدون پیشنهاد شهردار در شورا مصوب نشده است.  

رئیس شورای شهر خرم آباد با بیان اینکه در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر کاندیدا نمی‌شود عنوان کرد: عملکرد شورای شهر از سوی دستگاه‌های نظارتی به خوبی رصد شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر تخلفی صورت بگیرد و یا رانتی در کار باشد این دستگاه‌ها به خوبی از آن آگاه بوده و اقدامات لازم را انجام میدهند.  

وی در ادامه نسبت به وضعیت زیر گذر های موجود در شهر خرم آباد که دوره های گذشته احداث شده بودند انتقاد کرد و گفت : در مورد حصار کشی های انجام شده در پارک صخره ای به شدت انتقاد دارم و از شهردار نیز می خواهم که به این موضوع رسیدگی کند. 

  حسین پور در پایان پروژه بوستان آبشار طلایی را یک افتخار بزرگ برای شورای شهر چهارم دانست و بیان کرد: با وجود تمام اختلاف نظرهایی که در بین اعضای شورای شهر وجود داشت خوشبختانه برآیند کار شورای چهارم خوب بوده است