به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،دبیر کل جمعیت پیروان ولایت کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه استان لرستان که در سالن جلسات خانه معلم برگزار شد گفت:  در حال حاضر بیش از ۱۷۰ هزار امضا در سامانه جامع ثبت شده است، اظهار داشت: تعداد امضاهای ثبت شده در استان لرستان ۴۵ هزار بوده که در حال حاضر ادغام نشده‌اند.

محمد رحمان سالاری با بیان اینکه وظیفه کلی و اصلی ما پیروی از منویات مقام معظم رهبری و اطاعت از ایشان است.

سالاری اظهار داشت: طی روزهای آتی تعداد اعضاء به 500 هزار نفر خواهد رسید و پیش بینی می شود تا هفته قبل از انتخابات اردیبهشت ماه این رقم از مرز 3 میلیون نفر نیز بگذرد.

وی با بیان اینکه در این پویش هیچ گونه جریان سیاسی نقش نداشته و کاملا مردمی است تصریح کرد:جریان سازی مقوله ای سخت و زمان بر است اما خوشبختانه تکیه ما بر پتانسیل و پشتوانه مردم است چرا که وظیفه کلی ما پیروی از منویات مقام معظم رهبری و اطاعت از ایشان است.

 دبیر کل جمعیت پیروان ولایت کشور تصریح کرد: با خط مش قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و نیز با شعار نه به سیاسی گری و اطاعت از رهبری جمعیت پیروان ولایت کشوربرنامه ای مدون و 15 ساله برای ادامه دادن این پویش در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه قرار است حزبی از درون این تشکیلات پارلمانی متولد شود، تا در انتخابات آتی روشنگری نماید، تصریح کرد: هدف این جریان این است که مردم را از گول خوردن سیاسی نجات دهد و به صورت مستقل از هر کسی  که در راستای ولایت گام بردارد پیروی خواهد نمود.

محمد رحمان سالاری افزود:به پشتوانه خون همه شهدا و با خط مش قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و نیز با شعار نه به سیاسی گری و اطاعت از رهبری جمعیت پیروان ولایت کشور فعالیت خود را به صورت رسمی از این تاریخ آغاز می کند.

وی در ادامه سخنان خود اشاره ای به کل امضاها ثبت شده در کشور داشت و بیان کرد: در حال حاضر بیش از ۱۷۰ هزار امضا در سامانه جامع ثبت شده است.

سالاری اظهار داشت:تعداد امضاهای ثبت شده در استان لرستان ۴۵ هزار بوده که در حال حاضر ادغام نشده‌اند.

وی خاطرنشان کرد:در این پویش در هیچ جریان سیاسی نقش نداشته و کاملا مردمی است.

دبیرکل جمعیت پیروان ولایت کشور گفت: برنامه ما برای ادامه دادن این پویش ۱۵ ساله بوده و پس از آن نیز با جدیت بیشتری در این راه قدم برمی داریم.