به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، مسابقات سه جانبه پرش با اسب طی یک روز با حضور 35سوارکار از استان های قزوین، زنجان و البرز در باشگاه ژاله قزوین برگزار و سوارکاران در رده های تشویقی، مبتدی، نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در رده تشویقی این مسابقات که جمعه شب به پایان رسید، محمدرضا محمودی، مهرداد زاهدیان، رضا شعاعی، ملیکا عبدالغفاری، علی میزبانی، علی محمد قنبری و محمدحسین ژاله بدون خطا مسیر مسابقه را طی کردند و شایسته تقدیر شناخته شدند.

در رده مبتدی این رقابت ها نیز کمیل جوادیان، علی میزبانی، هلیا کنکانی، جواد ژاله، پویان محمدی نژاد و محمد معروفی مسیر مسابقه را بی خطا طی کردند.

در رده نونهالان این مسابقات نیز هلیا کنکانی با اسب چیلی از باشگاه المپیک زنجان، سورن احسانی فاخر با اسب فیدs  از باشگاه مهرآریا و حنانه جوادیان با اسب نیکا از باشگاه جوادیان زنجان و در رده نوجوانان، پرنیان خضرحیدری با اسب ولوتو B از باشگاه اسپریس، سارا عقیلی با اسب توسن از باشگاه البرز و محمدحسین ژاله با اسب بیگرد از باشگاه ژاله به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

در رده بزرگسالان این رقابت ها نیز محمدحسین ژاله با اسب ادلون از باشگاه ژاله، پویا رجبی با اسب فید S  از باشگاه مهرآریا و امیر زاهدی با اسب نیکا از باشگاه جوادیان زنجان رتبه اول تا سوم این رده سنی مسابقات را به خود اختصاص دادند.