به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، فریدون همتی استاندار قزوین با حضور در شهرستان تاکستان از چند طرح کشاورزی و یک واحد بزرگ تولید مواد پلیمری و سردخانه در شهرستان تاکستان بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این طرح ها قرار گرفت.

واحد تولید مواد پلیمری و فیلم های چند لایه قابل استفاده در صنعت چاپ و بسته بندی در زمینی به مساحت ۱۵هزار مترمربع با هشت هزار مترمربع زیربنا در مدت ۲.۵سال ساخته شده و در سفر دوم رییس جمهور به بهره برداری خواهد رسید.

در این واحد که ۱۵۰میلیارد تومان سرمایه گذاری شده سالانه ۱۶هزار تن در فاز اول و ۳۰هزار تن در فاز دوم انواع مواد پلیمری تولید و با بهره برداری از آن زمینه اشتغال ۱۰۰نفر فراهم می شود.

همچنین واحد تولید کاغذ دکوراتیو و پرس MDF که در همین مجموعه قرار دارد با ۱۵۰میلیارد تومان تکمیل شده و آماده بهره برداری است که در روزهای آینده توسط رییس جمهور افتتاح خواهد شد.

در این واحد بزرگ تولیدی که در فضایی به مساحت ۱۵هزار مترمربع احداث شده در فاز اول ۱۰۰هزار ورق و در فاز دوم ۲۰۰هزار ورق انواع کاغذ دکوراتیو و پرس MDF تولید و به بازار عرضه می شود که برای ۶۰نفر شغل ایجاد شده است.

در این بازدید علی اکبر متقی فرد رییس سازمان جهادکشاورزی استان و سیاوش طاهرخانی فرماندار تاکستان نیز حضور داشتند.