به گزارش خبرگزاری برنا از تهران،سید احمد صفوی  با بیان اینکه سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ در جنوب تهران راه اندازی شده است، گفت: این سامانه در جهت ایجاد شرایط نظارت مردمی بر عملکرد شهرداری و در جهت ارتقاء عملکرد خدمتگزاران مردم در منطقه ۲۰ راه اندازی شده است.

وی افزود: در همین راستا آموزش چگونگی کار با این سامانه در مدارس، سرای محلات و مساجد برگزار شده و در آینده نیز برگزار خواهد شد، در این کلاس ها نحوه ثبت پیام، پیشنهاد، انتقاد، شکایات وتقدیر وتشکر از عملکرد شهرداری وچگونگی پیگیری ورسیدگی به نقطه نظرات و درخواست های شهروندان و همچنین نحوه فعالیت شبکه ناظرین افتخاری به شهروندان عزیز آموزش داده خواهد شد.

شهردار منطقه ۲۰ تهران بر خدمت رسانی بهتر واحدهای خدمت رسان این منطقه نسبت به سال گذشته تاکید کرد و گفت: مدیریت شهری باید هر روز بهتر از روز گذشته عمل کند تا بتواند پاسخگوی تقاضای به جا و شایسته همشهریان عزیز باشد.

صفوی بر اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی و خدماتی و بهره برداری از آن ها را مهمترین هدف مدیریت شهری منطقه ۲۰ دانست و اضافه کرد: تمام تمرکز ما اتمام پروژه های در حال انجام است، مردم باید شیرینی خدمت رسانی شهرداری را چشیده و آن را در تمام بوستان ها، محلات و امور شهری حس کنند.