به گزارش خبرگزاری برنا مرکزی  ، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از تساوی برابر گل گهر سیرجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: علیرغم اینگه وضعیت‌مان تقریبا در جدول مشخص شده است ولی امروز بدون حرف و حدیث و با تمام توان در مقابل حریف خود به میدان رفتیم.

مهدی پاشازاده افزود: موقعیت های بسیار زیادی نسبت به حریف خود داشتیم و باید پیروز میدان می شدیم ولی درخشش دروازه بان گل گهر بخصوص در صحنه آخر که می توان گفت یک واکنش در سطح جهانی بود و توپ را از روی خط دروازه برگرداند، مانع از این امر شد‌.

وی تصریح کرد: گل گهر امروز یکی از بهترین بازی های خود را برابر ما ارائه داد و نشان داد که جایگاه این تیم در جدول اتفاقی نبوده است‌.

پاشازاده اظهار کرد: تشکر ویژه ای دارم از هواداران خونگرم و فهیم خود که امروز حضور گرم و خوبی داشتند و در پایان بازی هم علیرغم تساوی تیم را تشویق کردند .

وی تصریح کرد: تیم مدیریتی باشگاه تمام تلاش خود را بکار بسته است که مشکلاتی را  که از دو سه سال پیش در باشگاه ایجاد شده را مرتفع کند و این جای تقدیر دارد.

پاشازاده در پایان خاطرنشان کرد: مذاکرات مقدماتی در خصوص فصل آینده با بنده انجام شده است و مدیر عامل ایرالکو بهمراه هیات مدیره باشگاه و بویژه مدیر عامل باشگاه نگاه بسیار مثبتی به فصل بعد دارند.