به گزارش برنا،

امیر محمد مختاری‌فر، فرمانده تیپ 40 مستقل پیاده ارتش صبح امروز در مراسم رژه روز ارتش در اردبیل اظهار کرد: هم اکنون ارتش جمهوری اسلامی ایران به اقتدار و پیشرفت همه‌جانبه دست یافته است و روز به روز بر اقتدار ارتش افزوده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اقتدار ارتش در سایه درایتهای مقام معظم رهبری میسر شده است، گفت: با پشتیبانی مردمی ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از ارتشهای مقتدر در دنیا به شمار می‌رود و هم اکنون دنیا روی ارتش ایران حساب ویژه‌ای باز کرده و عظمت و اقتدار ارتش ایران تمام‌نشدنی است.

فرمانده تیپ 40 مستقل پیاده ارتش با بیان اینکه در حال حاضر ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل به سر می‌برد، افزود: اگر کشوری حتی نگاه چپ به ایران داشته باشد بی‌شک صدمات جبران‌ناپذیری را به خود خواهد دید.

مختاری‌فر تصریح کرد: ایران کشوری است که امنیت کامل در آن ایجاد شده و این امنیت در سایه اقتدار نیروهای مسلح به وجود آمده است و ما باید قدردان و شکرگذار این نعمت بزرگ الهی باشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حتی در خود کشور آمریکا نیز امنیت وجود ندارد، گفت: در بیشتر کشورهای دنیا شاهد درگیری و جنگ هستیم که به برکت اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران امنیت ایران مثال‌زدنی است.

فرمانده تیپ 40 مستقل پیاده ارتش اظهار کرد: امنیت و وحدت ایران در نوع خود بی‌نظیر است و امروز نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران با رژه خود ترس و دلهره شدیدی در دل استکبار و دشمنان جنایتکار انداختند.

امیر مختاری‌فر با اشاره به اینکه آمریکا و انگلیس از ترویستها در مناطق مختلف حمایت می‌کنند، بیان کرد: این کشورها همیشه خود در حمله‌های تروریستی نقش داشته‌اند و تنها در حرف از دفاع از حقوق بشر دم می‌زنند.