به گزارش برنا،

قاسم رحیمی صبح امروز در دومین جلسه ستاد گرامیداشت هفته کارگر استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال باید در تمام عرصه‌های کاری با تلاش مضاعف در تحقق فرمایشات راهبردی مقام معظم رهبری بکوشیم.

وی افزود: این جلسات ستاد بزرگداشت هفته کارگر در راستای ارتقای کیفی و ایجاد هماهنگی در برنامه‌های اجرایی هفته کارگر به منظور تجلیل از مقام والای کارگران استان تشکیل می‌شود و امیدواریم در هفته کارگر برنامه‌های اجرایی این ستاد به صورت مطلوب و شایسته و در شان و منزلت مقام جامعه کارگری استان اجرا شود.

رحیمی با تاکید بر ارائه پیشنهادات و نظرات در راستای بهبود برنامه‌های اجرایی این ستاد تصریح کرد: با وجود اینکه پیش‌نویس برنامه‌های اجرایی هفته کارگر تهیه شده اما هرگونه پیشنهاد اعضا که در این جلسه مورد تصویب قرار گیرد در برنامه نهایی ستاد گنجانده خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در برنامه‌های اجرایی هفته کارگر با تلاش جمعی اعضاء ستاد و سایر همکاران برنامه‌های متنوعی پیش بینی شده که برگزاری مسابقه قوی‌ترین مردان کارگر استان اردبیل برای نخستین بار است که در کشور برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: جشن بزرگ کارگران،دیدار اعضای تشکلات کارگری و کارفرمایی استان با استاندار، دیدار اعضای ستاد و نمایندگان کارگران با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، برنامه های دیدار از جانباران بیمارستان ایثار و برگزاری ورزش صبحگاهی در کارخانجات و جشنواره ورزشهای تفریحی ویژه فرزندان کارگر و نیز برگزاری جشن کارگری در واحدهای تولیدی از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده است که همزمان با هفته کارگر در اردبیل اجرا می‌شود.