به گزارش برنا،مجید خدابخش در جریان بازدید از کارخانجات تولید مصالح ساختمانی نمین افزود: با راه اندازی این شهرک تخصصی فعالان این حوزه می توانند از معافیت های مالیاتی بسیار مناسبی بهره مند شده و به ادامه راه تولید بیشتر راغب شوند.
وی با بیان اینکه شهرستان نمین از لحاظ دارا بودن معادن و مصالح ساختمانی در استان رتبه اول را دارد،اظهار کرد: تجمع بیش از 17 واحد تولیدی انواع مصالح ساختمانی در یک نقطه از این شهرستان نشان از ظرفیت بالای نمین در ایفای نقش مهم در بازار مصالح ساختمانی استان و کشور دارد.
استاندار اردبیل افزود: شهرک صنعتی خصوصی و تخصصی مصالح ساختمان چرخه و زنجیره تولید این مصالح را تکمیل و زمینه جلوگیری از خام فروشی و تبدیل این مواد معدنی به دیگر مواد مورد نیاز صنایع استان را فراهم می آورد.
خدابخش در بخش دیگری از سخنان خود از برنامه دولت برای حمایت همه جانبه از صنایع و همچنین برطرف کردن مشکلات و موانع پیش روی تولیدکنندگان و تسهیل امر تولید و ایجاد اشتغال در استان اردبیل خبر داد.
استاندار اردبیل در سفر خود به شهرستان نمین ، با حضور در منزل شهید ودود اسلامی در شهر عنبران با مادر این شهید گرانقدر دیدار و از وی تجلیل کرد.