به گزارش برنا،

عاطف ناصری ظهر جمعه در حاشیه بازدید از روند آماده‌سازی شهر سرعین برای استقبال از تیم‌های آسیایی والیبال تصریح کرد: استان اردبیل میزبان مسابقات آسیایی والیبال است و با توجه به استقرار تیم ها در شهر سرعین تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است.

وی افزود: علاوه بر نصب پرچم و بنر و آذین‌بندی شهر،  شهرداری این فرصت را فراهم ساخته تا شهروندان خود به نصب بنر به تعداد نامحدود اقدام کنند.

فرماندار سرعین این رویداد ورزشی را فرصت کم‌نظیری برای معرفی این شهرستان دانست و تأکید کرد: اقدامات متعددی از جمله لکه‌گیری خیابان‌ها، خط‌کشی و گل‌کاری ورودی شهر انجام شده است.

ناصری افزود: همچنین مسیر جاده اردبیل- سرعین به صورت رفت‌وبرگشت توسط سازمان‌های مردم‌نهاد از زباله پاک سازی شده است.

وی با تأکید به اینکه اقامت تیم‌های آسیایی در شهر سرعین خواهد بود، اضافه کرد: با توجه به اینکه در مسابقات آسیایی اقامت تیم ها از استانداردهایی تبعیت می‌کند، سه هتل لاله، رضوان و قهوه سویی به این منظور استانداردسازی شده است.

به گفته فرماندار سرعین تمامی آب‌درمانی‌ها نیز برای استفاده تیم ها از آمادگی لازم برخوردار هستند و علاوه بر این تور گردانان بخش خصوصی برای هدایت تیم ها اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی به آماده‌سازی سالن سرپوشیده تربیت‌بدنی شهر سرعین نیز اشاره کرد و گفت: تیم‌های مستقر در سرعین می‌توانند از امکانات این سالن استفاده کرده و برای تمرین مجبور به سفر به اردبیل نشوند.

وی همچنین افزود برنامه خاصی برای معرفی شهر سرعین به بازیکنان ۱۱ کشور آسیایی تدارک دیده نشده است .

ناصری متذکر شد: هر برنامه‌ای که در شهرستان اجرا می‌شود با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان است و لازم است از خود اداره کل برنامه ابلاغ شود.