به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، امیر سرتیپ دوم حمزه بیدادی فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین با بیان اینکه خانواده‌های شهدا در کشور سربلند هستند گفت: دیدار با آنها انرژی مثبت به ما می‌دهد تا وظایف خود را دقیق‌تر انجام بدهیم و به همین جهت هم دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران ادای وظیفه است و بایستی در دستور کار همه مسوولان باشد.

وی افزود: مدیران در این دیدارها، ضمن تجلیل از مقام والای این خانواده‌ها در جهت بررسی و رفع مشکلات آنها نیز می‌توانند اقدامات اساسی انجام بدهند.

امیر بیدادی با اشاره به اینکه شهدا برای دفاع از سرزمین و اعتقادات‌شان در عملیات هشت سال دفاع مقدس حضور یافتند گفت: آنها شجاعانه در برابر دشمنان اسلام مبارزه کردند و از جان خود گذشتند تا بتوانند از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کنند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 16زرهی قزوین افزود: شهیدان در ایام جنگ تحمیلی، راهشان را درست انتخاب کردند و به مقام والای شهادت نایل شدند.

این مقام مسوول با اشاره به اینکه امروز ما هر چه داریم از جمله عزت، اقتدار و افتخار مدیون مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و جانبازان هستیم اذعان کرد: ملت ما همیشه قدردان رشادت‌های شهیدان است و خود را مدیون فداکاری‌های آنها می‌داند.

امیر بیدادی یادآورشد: آن چیزی که در جامعه ماندگار است راه، هدف و نام شهداست که بایستی در این راستا تلاش کرد تا قشرهای مختلف مردم بیشتر با سیره و منش شهیدان آشنا شوند.