به گزارش خبرنگارخبرگزاری برنا  از نیشابور، علی‌رضا رشیدیان ظهر امروز در مراسم افتتاح کارخانه شماره 2 فولاد خراسان رضوی با ابراز خرسندی نسبت به بهره برداری از  بسیاری از پروژه‌های نیمه تمام عمرانی این استان در سال گذشته و در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: از میان یک هزار و 800 پروژه نیمه تمام در خراسان رضوی، خوشبختانه یک هزار و 300 پروژه عمرانی توسط دولت در این استان تکمیل شده است.

 وی با اشاره به موفقیت های بزرگ کسب شده خراسان رضوی در بخش های آب، برق و گاز یادآور شد: در راستای نامگذاری سال های اخیر به اقتصاد مقاومتی، میزان رشد تورم کنترل شد اضافه کرد: در بخش های صنعتی، جذب سرمایه‌گذاری خارجی با 310 میلیون دلار افزایش روبه رو بوده است.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه 42.1 درصد افزایش مشارکت ملی در این استان را شاهد بوده‌ایم متذکر شد: در بخش افزایش اشتغال در کشور، بعد از تهران، رتبه دوم به خراسان رضوی اختصاص دارد.

رشیدیان با اشاره به ایجاد 500 هزار شغل در کشور بیان کرد: با وجود افتتاح پروژه های عمرانی و افزایش مشارکت مالی در خراسان رضوی، متأسفانه تعداد بسیاری از جوانان خراسان رضوی بیکار هستند.