به گزارش برنا، عضو هیئت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی حضور باشکوه مردم در پای صندوقهای رای را باعث ناکامی دشمنان نظام در دستیابی به برنامه های تفرقه افکنانه دانست وافزود: مشارکت سیاسی و گسترده مردم توسعه سیاسی و همه جانبه کشور را مستحکم تر میکند.

صلواتی اظهارداشت: تلاش می کنیم با همکاری و هماهنگی فرمانداری شهرستان و مسولین عالی رتبه ستاد انتخابات استان ساز و کار برگزاری انتخاباتی باشکوه و سالم درخور شان نظام جمهوری اسلامی را فراهم کنیم.

وی مشارکت حداکثری را نشان دهنده اقتدار ایران اسلامی بر شمرد و گفت: برگزاری انتخابات قانونمند بدون شک وحدت و انسجام داخل و اقتدار کشور در خارج از مرزها را به دنبال خواهد داشت.

عضو هیئت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی سنندج با بیان اینکه در انتخاب کاندیداها بایستی دقت نظر لازم صورت گیرد تا کاندیدای اصلح انتخاب و بر گزیده شود خاطر نشان کرد: مردم باید در انتخاب کاندیدای مورد نظر خود بر اساس تحلیل واقعیتهای موجود عمل کرده و با دقت نظر در برنامه ها و دیدگاهای آنان اصلحترین را انتخاب کنند واز پرداختن به مسایل حاشیه ای و رقابتهای ناسالم پرهیز نمایند.