به گزارش برنا، «کیامرز قاسمی زانیانی» در چهل و یکمین گردهمایی نمایندگان شرکت مادر تخصصی و مدیران عامل صندوق‌های ملی و استانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی که به میزبانی استان یزد برگزار شد،‌ ضمن تبیین اقدامات صورت گرفته دولت یازدهم در بخش کشاورزی، امنیت اقتصادی حاصله به ویژه امنیت غذایی در بخش کشاورزی را از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید دانست .

وی با اشاره به اختصاص بالغ بر 45 هزار میلیارد تومان تسهیلات از طرف بانک مرکزی به بخش کشاورزی، راه‌اندازی و تجهیز 24 هزار واحد راکد در این بخش را از جمله افتخارات متولیان این حوزه اثرگذار برشمرد.

قاسمی زانیانی در این گردهمایی که 90 نفر از مدیران و مسئولان مربوطه از سراسر کشور حضور داشتند، پشتیبانی صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی را در سازماندهی زنجیرهای تولید ضروری و مهم ارزیابی کرد.

«سید جمال سجادی پور» رییس سازمان جهادکشاورزی استان یزد نیز در این نشست با اشاره به دستاوردهای حاصله در بخش کشاورزی استان، اقدامات صورت گرفته در زمینه تکمیل زنجیره‌های تولید محصولات کشاورزی از قبیل تولید شیر، تولید گوشت مرغ سایز، تولید و صادرات محصولات گلخانه‌ای را تشریح کرد و به حمایت همه‌جانبه از تشکل های بخش با توجه به محدودیت منابع آبی استان تأکید کرد