نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی کشور گفت: در انتخابات پیش رو باید به افرادی رأی دهیم که باعث تقویت نظام اسلامی شده و متعهد و پایبند به اصول اساسی انقلاب و مبانی دین اسلام باشند.

حجت الاسلام والمسلمین ابوتراب بهرامی در آیین تودیع و معارفه رئیس عقیدتی انتخاب اصلح وظیفه‌ای شرعی و ملیسیاسی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه باید با احساس تکلیف و وظیفه شرعی و بعنوان یک فرضیه ملی، اجتماعی و انقلابی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت بویژه انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنید افزود: انتخابات در نظام اسلامی یک افتخار است که باعث تقویت نظام اسلامی تداوم راه شهدا و امام راحل می‌شود و دشمنان انقلاب را مأیوس و سرخورده می‌کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی مردم را به حضور حداکثری در انتخابات و مراقبت و دقت در انتخابات افراد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری فرا خواند و گفت: باید به افرادی رأی دهیم که باعث تقویت نظام اسلامی متعهد و پایبند به اصول اساس انقلاب و مبانی دین اسلام شده و شجاعانه در برابر استکبار جهانی بایستید و بتواند مشکلات جامعه بویژه مشکلات قشر جوان را حل کند.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر حل مسائل اقتصادی کشور و نامگذاری سالجاری به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال افزود: متاسفانه استکبار جهانی فهمیده ما در حوزه اقتصادی با مشکلاتی مواجه هستیم و به همین دلیل فشار خود را از این ناحیه به کشور و مردم ما وارد می‌کند.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه دشمن ما را به امضای برجام وادار کرد و قرار بود این قرار داد با رفع تحریم‌های ظالمانه باعث گشایش و رفع مشکلات اقتصادی شود تصریح کرد: مشکلات اقتصادی کشور حل نشده و ما همچنان گرفتار این مشکلات هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی اضافه کرد: ۱۱ میلیون جوان مجرد در کشور نیازمند اشتغال و مسکن برای ازدواج هستند و رئیس جمهور آینده باید بتواند مشکلات آنان را حل کند.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا تأمین امنیت همه جانبه و پایدار را از رسالت‌های مهم و اصلی نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: امنیت پایدار بستر تمام پیشرفت‌های جامعه در بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، علمی و سیاسی است و بدون آن پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

وی با تبریک اعیاد شعبانیه کارکنان انتظامی را به بهره گیری از فرصت‌های معنوی این ماه توصیه کرد و با گرامیداشت ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت عالم وارسته شهید مطهری به تشریح ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی ایشان پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به فعالیت حدود ۲ هزار و ۵۰۰ روحانی در نیروهای مسلح کشور گفت: باید با تقویت معنویت این باوری، اخلاق و بصیرت فضای نیروهای مسلح را بیش از پیش معنوی کنیم.

در این آیین سردار اصلانی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های این نیرو در عرصه‌های مختلف از وضعیت بسیار خوب استان در کنترل جرائم خبر داد و گفت: علاوه بر کاهش ۱۰ درصدی سرقت در حوزه کاهش قاچاق کالا، مبارزه به سوداگران مواد مخدر و اجرای طرح‌های امنیت اخلاقی به موفقیت‌های خوبی دست یافته‌ایم.

در ادامه این آیین حجت الاسلام محبی به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی معرفی و از تلاش‌های حجت الاسلام موحدیان رئیس قبلی قدردانی شد.